I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

5 września 2017

Dołącz do nas!

Jesteś zainteresowana trenowaniem siatkówki? Twoja córka z zaciekawieniem śledzi poczynania siatkarzy i siatkarek? Córce Twojego znajomego marzy się sportowa kariera? Zapraszamy do nas!

TS Wisła to dynamicznie rozwijający się klub o bogatej historii. Siatkarki z grodu Kraka wielokrotnie zdobywały medale mistrzowstw Polski i stawały na podium w rozgrywkach Pucharu Polski. Obecnie nad rozwojem klubu i powrotem do czasów świetności pracują oddani działacze, wysokiej klasy trenerzy i ponad 100 zawodniczek, podzielonych na kilka grup treningowych. Wszystko to stwarza realną perspektywę zaistnienia w siatkarskim świecie.

Sport kształtuje prawidłowe nawyki tak bardzo potrzebne dla dzieci i młodzieży. Rozwija umiejętności współdziałania z rówieśnikami, tolerancję, asertywność, zasadę fair play, przezwyciężanie trudności, konsekwencję, dyscyplinę, punktualność itp. Wszystkie te cechy przydatne są w późniejszych etapach życia człowieka. W szkoleniu naszych zawodników kładziemy duży nacisk na wychowawcze walory sportu. Od początku sportowej kariery naszych sportowców, na każdym etapie cyklu treningowego monitujemy ich postępy w nauce i wychowaniu. Dołączcie do nas, by rozpocząć swoją wspaniałą przygodę z siatkówką. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub dołączyć do siatkarskiej rodziny - przyjdź na trening lub uzyskaj więcej infromacji pod numerem telefonu 502 922 150. 

 

TRENINGI

GRUPA NABOROWA

Na treningi grupy naborowej zapraszamy wszystkie dziewczynki z roczników 2005 i młodszych oraz dziewczęta rozpoczynające swoją przygodę z siatkówką. Zgłoszenia dokonuje się u trenerki grupy, która udzieli wszelkich informacji.

trener: Monika Kotniewicz

poniedziałek 17:00-18:30

środa 18:30-20:00

piątek 17:00-18:30

 

MŁODZICZKI (2003-2004)

trenerzy: Magdalena Żochowska, Mateusz Kawęcki

poniedziałek 18:30-20:00

wtorek 17:00-18:30

czwartek 18:30-20:00

Ostatnie aktualności

Ostatnie mecze

Salos RP Kraków - TS Wisła 0:0

TS Wisła - Ekstrim Gorlice 0:0

UKS 2010 Liszki - TS Wisła 2:0

TS Wisła - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 2:3

Najbliższe mecze

MKS MOS Wieliczka - TS Wisła

niedziela, 26 listopada

Facebook