I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

18 listopada 2016

Pracowity weekend Wiślaczek

Już w najbliższą niedzielę 20 listopada obie nasze drużyny wezmą udział w turniejach. Przed młodziczkami I Turniej Ligowy Mistrzostw Małopolski w Krynicy, natomiast kadetki spróbują swoich sił w Turnieju Towarzyskim organizowanym przez Salos Kraków

W I Turnieju Ligowym Mistrzostw Małopolski Młodziczek, w ramach rozgrywek IV ligi wschodniej, podopieczne Mateusza Kawęckiego oraz Sandry Szychowskiej zmierzą się z drużynami Dwójki Krynica, Górala Muszyna oraz KS AGH Kraków. Przypomnijmy, że nasze zawodniczki zostały przyporządkowane do IV ligi dzięki zajeciu czwartego miejsca na Turnieju Kwalifikacyjnym w Wielczce, gdzie lepsze okazały się tylko zespoły MKS-u MOS Wieliczka. W pokonanym polu zostały wtedy m.in. rywalki zza miedzy - KS AGH Kraków, które będą rywalkami Wiślaczek również w Krynicy. Zawody zostaną rozegrane systemem każdy z każdym. Drużyna, która uplasuje się na pierwszym miejscu awansuje do III ligi, natomiast ostatni zespół spada do V ligi.

Podopieczne Lesława Kędryny po ubiegłotygodniowym triumfie w Turnieju Ligowym, w sobotę będą się przygotowywały się do rozgrywek II-go ligowych w Krakowie podczas zawodów towarzyskich orgaznizowanych przez Salos Kraków.  

Ostatnie aktualności

Ostatnie mecze

Salos RP Kraków - TS Wisła 0:0

TS Wisła - Ekstrim Gorlice 0:0

UKS 2010 Liszki - TS Wisła 2:0

TS Wisła - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 2:3

Najbliższe mecze

MKS MOS Wieliczka - TS Wisła

niedziela, 26 listopada

Facebook