I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

25 listopada 2016

Czas na II ligę!!

Przed Wiślaczkami bardzo intensywne dni. Co ciekawe, na parkiecie zaprezentują się nawet dziewczynki z grup naborowych Białej Gwiazdy. Punktem kulminacyjnym całego weekendu będzie niedzielny turniej II ligi kadetek.

Jako pierwsze weekend rozpoczęły młodziczki, które dziś udały się na Górny Śląsk, gdzie zmierzyły się w meczu sparingowym z drużyną UKS Spartakus Zabrze. Wyjazd na pewno należy uznać za udany ponieważ dziewczyny zrealizowały główny cel tej wyprawy - rozegrały pięć setów z mocnym rywalem. Na przestrzeni całego spotkania Sandra Sychowska - trenerka młodziczek, mogła testować różne ustawienia i kombinacje. Najważniejsze jednak jest to, że dziewczyny miały okazję do sprawdzenia swoich umiejętności i zgrywania się przed kolejnym turniejem ligowym.

Jak bardzo za punkt honoru młodziczki Wisły postawiły sobie rehabilitację w następnym turnieju, najlepiej niech świadczy fakt, iż kolejne mecze sparingowe przez Nimi już jutro! W sobotę 26 listopada siatkarki Białej Gwiazdy wezmą udział w turnieju towarzyskim organizowanym w Gimnazjum nr 19 przy ul. Na Błonie 15 b. Początek rywalizacji o godzinie 12:00. 

Również jutro na boisko wybiegną nasze najmłodsze podopieczne z grup naborowych! W Szkole Podstawowej nr 50 przy ul. Katowickiej dziewczynki wezmą udział w mini turnieju. Będzie to dla nich pierwsza okazja do rywalizacji z rówieśniczkami z innych klubów a więc tym bardziej prosimy o trzymacie za nich kciuków! 

Zwieńczeniem całego weekendu będzie niedzielny II Turniej Ligowy Mistrzostw Małopolski Kadetek. Nasze dziewczyny udadzą się na rozgrywki w ramach II ligi do Tarnowa, gdzie poza miejscową Jedynką zmierzą się również z Sandecją Nowy Sącz. Sandecja jest spadkowiczem z I ligi, w której siatkarki z Nowego Sącza musiały uznać wyższość MKS-u MOS Wieliczka oraz MKS-u Andrychów. Natomiast zespół Jedynki Tarnów wygrał swoją grupę III ligi w pokonanym polu zostawiając drużyny Muszyny Proximy Kraków oraz Stowarzyszenia z Przyszłością Gromnik. Stawką jutrzejszego turnieju jest awans do I ligi. Zajęcie drugiego lub trzeciego miejsca w tych rozgrywkach jest równoznaczne ze spadkiem do III ligi. Mocno wierzymy, że podopieczne Lesława Kędryny pokażą się z równie dobrej strony co we wtorkowym sparingu z AZS-em AGH Kraków. Do składu na turniej wraca kilka dziewczyn, które ze względu na kontuzje nie mogły wziąć udziału w pierwszych zawodach ligowych. Do Tarnowa jedziemy więc w mocniejszym zestawieniu, z wiarą w zwycięstwo! Pierwszy gwizdek w Tarnowie o 9:30!

Wszystkich kibiców oraz rodziny serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym siatkarkom!

Ostatnie aktualności

Ostatnie mecze

STS Sandecja Nowy Sącz - TS Wisła 0:0

UKS 2010 Liszki - TS Wisła 2:0

PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - TS Wisła 3:1

Najbliższe mecze

TS Wisła - GAS ROZWÓJ SZERZYNY

sobota, 18 listopada

Facebook