I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

5 grudnia 2016

Wiślaczki najlepsze w Oświęcimiu!

W trzecim turnieju ligowym Mistrzostw Małopolski kadetek nasze zawodniczki po zaciętych pojedynka wygrały oba spotkania i awansowały do II ligi!

W barburkową niedzielę nasze kadetki udały się na wyjazdowy turniej do Oświęcimia, gdzie zmierzyły się z dwoma drużynami miejscowego Setbolu. Był to kolejny turniej ligowy, którego stawką był awans do wyższej ligi. Przegrany zespół, musiał się z kolei liczyć ze spadkiem.

Wiślaczki pierwsze spotkanie rozegrały z drugą drużyną Setbolu Oświęcim. Po porażce w pierwszym secie, kolejne dwa przebiegały po myśli gości i cały mecz zakończył się wynikiem 1:2 dla Wisły. Szczególnie nerwowy był decydujący, trzeci set, z którego obronną ręką wyszły siatkarki Białej Gwiazdy wygrywając do 23.

Wygrana wojna nerwów w ostatnim secie pierwszego meczu bardzo zmobilizowała Wiślaczki do pojedynku z pierwszym zespołem gospodyń. Nasze zawodniczki wygrały pierwszą odsłonę do 15. Niestety do kolejnej parti dziewczyny podeszły z nadmiernym spokojem a gospodynie wyrównały stan rywalizacji. Na szczęście ostatni set to znów koncertowa gra Białej Gwiazdy i pewna wygrana do 17.

Podsumowując zmagania dziewczyn, Wisła zakończyła turniej na pierwszym miejscu i w następnym turnieju będą walczyć o awans do I ligi.  

Setbol Oświęcim B - TS Wisła Kraków   1:2 (25:20, 19:25, 23:25)

Setbol Oświęcim A - TS Wisłą Kraków  1:2 (15:25, 25:14, 17:25)

Tagi: Maja Karczmarczyk, Damian Czkór

Ostatnie aktualności

Ostatnie mecze

STS Sandecja Nowy Sącz - TS Wisła 0:0

UKS 2010 Liszki - TS Wisła 2:0

PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - TS Wisła 3:1

Najbliższe mecze

TS Wisła - GAS ROZWÓJ SZERZYNY

sobota, 18 listopada

Facebook