I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

14 marca 2017

Wiślacka siatkówka w VII LO!

Do tej pory w Krakowie brakowało szkoły, która łączyłby w sobie wysoki poziom naukowy oraz możliwość wyczynowego trenowania siatkówki. TS Wisła Kraków wraz z VII Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie postanowiły wyjść na przeciw oczekiwaniom zawodniczek, dla których równolegle z podnoszeniem poziomu sportowego liczy się rozwój intelektualny.

Na postawie porozumienia pomiędzy Towarzystwem Sportowym "Wisła" Kraków oraz VII Liceum Ogólnokształcącym im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie w szkole zostaną utworzone trzy klasy, których plan lekcji zostanie skonstruowany w taki sposób, aby uczące się w nich dziewczyny mogły wspólnie trenować w szkole oraz przy Reymonta 22.

VII LO jest jedną z najlepszych szkół średnich w Krakowie pod względem naukowym i wraz z ofertą skierowaną do siatkarek zdecydowanie wybija się poziomem naukowym wśród średnich szkół sportowych w naszym mieście. 

Nasza współpraca dotyczy klas o profilach: humanistycznym, ekonomicznym oraz biologiczno-matematycznym. Dodatkowo szkoła posiada wiele zajęć dodatkowych przygotowujących uczniów do matury z konkretnych przedmiotów. Liceum współpracuje z najbardziej prestiżowymi szkołami wyższymi działającymi na terenie Krakowa wśród, których można wymienić m.in. Akademię Górniczo-Hutniczą, Uniwersytet Jagielloński, Politechnikę Krakowską, czy Akademią Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Serdecznie zachęcamy do uczestniczenia w Dniu Otwartym szkoły, który odbędzie się w sobotę 8 kwietnia w godzinach 10:00-13:00 przy ul. Skarbińskiego 5. Ponadto planujemy organizację spotkania z Dyrekcją szkoły przeznaczonego tylko i wyłącznie dla zawodniczek Wisły chcących uczęszczać do VII LO i ich rodziców. 

Warto podkreślić, iż nie ma w Krakowie klubu sportowego, który współpracuje z szkołą średnią kształcącą na poziomie chociażby zbliżonym do VII LO. Dodatkowo fakt przynależności do Wisły zostanie uwzględniony podczas rekrutacji. 

W razie pytań prosimy o kontakt: siatkowka@tswisla.pl

Ostatnie aktualności

Ostatnie mecze

STS Sandecja Nowy Sącz - TS Wisła 0:0

UKS 2010 Liszki - TS Wisła 2:0

PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - TS Wisła 3:1

Najbliższe mecze

TS Wisła - GAS ROZWÓJ SZERZYNY

sobota, 18 listopada

Facebook