I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

23 maja 2017

Wydłużony termin zgłoszeń do Mini Mistrzostw Europy!

W związku z zamknięciem pierwszego etapu zgłoszeń i nie wyczerpaniem przyjętych limitów zgłoszenia do wszystkich kategorii Turnieju #ZwyciężajwKrakowie! zostały przedłużone do 26 maja lub do wyczerpania limitu.

W związku z niewyczerpaniem zakładanego limitu drużyn w poszczególnych kategoriach termin zgłoszeń do Turnieju #ZWYCIĘŻAJ W KRAKOWIE! Krakowskich Mini Mistrzostwach Europy w Piłce Siatkowej został wydłużony do 26 maja. Wszystkie zgłoszenia dokonane do tej pory są ważne i aktualne. Od tej chwili jednak o zgłoszeniu do turnieju decyduje już kolejność zgłoszeń oraz liczba dostępnym miejsc w danej kategorii. Wraz z wyczerpaniem limitu zgłoszeń w danej kategorii zapisy zostaną zamknięte.

W związku z powyższym nie będzie rozgrywana faza eliminacyjna, która przewidziana była na 24-26 maja. Turniej rozpocznie się od części Głównej, w której drużyny wszystkich kategorii będą rywalizowały w grupach. Jednocześnie pragniemy poinformować, że zwiększony został limit zespołów mogących zostać zgłoszonych przez szkoły w danej kategorii. Do końca tygodnia szkoły mogą zgłosić nawet trzy zespoły w jednej kategorii.

Zgłoszenia do #ZwyciężajwKrakowie! krakowskich Mini Mistrzostw Europy przyjmowane są poprzez formularz, który znajdą Państwo pod adresem: www.eurovolley2017.com/turniejzwyciezajwkrakowie.

Udział w Turnieju jest bezpłatny a dla najlepszych drużyn ufundowane zostaną nagrody w postaci gadżetów i pamiątek związanych z EUROVOLLEY POLAND 2017 oraz biletów na mecze rozgrywane w TAURON Arenie Kraków. Dla zwycięskich drużyn w kategoriach szkolnych przewidziana została również dodatkowa niespodzianka.Dodatkowo 1 czerwca w trakcie rozgrywek odbędzie się uroczysta prezentacja oficjalnej maskotki Eurovolley Poland 2017

Wstępny terminarz rozgrywek wygląda następująco:

Czwartek, 1 czerwca

w godzinach 9:00-17:00 - rozgrywki szkół podstawowych oraz gimnazjów,

w godzinach 17:00-21:30 - rozgrywki drużyn amatorskich.

Piątek, 2 czerwca

w godzinach 9:00-15:00 - rozgrywki gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych

Sobota, 3 czerwca

w godzinach 9:00-15:00 - rozgrywki drużyn amatorskich

Sobota, 10 czerwca

w godzinach 9:00-17:00 - Wielki Finał Turnieju (mecze o 1. i 3. miejsca)

Dokładna rozpiska meczów zostanie przedstawiona 29 maja.

.

Ostatnie aktualności

Ostatnie mecze

STS Sandecja Nowy Sącz - TS Wisła 0:0

UKS 2010 Liszki - TS Wisła 2:0

PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - TS Wisła 3:1

Najbliższe mecze

TS Wisła - GAS ROZWÓJ SZERZYNY

sobota, 18 listopada

Facebook