I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

27 czerwca 2017

Gabriela Banaś i Karolina Banaś w półfinale Mistrzostw Polski

Kadetki Wisły Kraków w sobotnim turnieju finałowym Mistrzostw Małopolski wywalczyły awans do Półfinału Mistrzostw Polski kadetek w siatkówce plażowej!

Do Starego Sącza Wiślaczki wybierały się jako zdobywczynie drugiego miejsca w półfianle Mistrzostw Małopolski rozgrywanych w Myślenicach. 

Przygodę w finale rozpoczęły udanie od zwycięstwa nad miejscową parą Liana/Floryan. W walce o awans do ćwierćfianłu uległy po zaciętej walce triumfatrokom turnieju w Myślenicach, parze Sandecji Nowy Sącz Opoka/Nowacka. 

Tak więc nasze dziewczyny w dalszej fazie turnieju każdy mecz rozgrywały o być albo nie być w turnieju. Pomimo nienajlepszej gry Karolina i Gabrysia wygrały dwa kolejne mecze z parami chrzanowskimi Kostrzewa/Frosik oraz zwyciężczynami półfianłu w Chrzanowie - Michna/Dudek. Oznaczało to, iż o awans do najleszpej czwórki turnieju powalczą z rozstawioną w turnieju parą Popradu Stary Sącz Kruczek/Skoczeń. Ćwierćfinał w wykonaniu naszej pary był przykładem koncertowej gry! Z zanngażowaniem, poświęceniem i uśmiechem na ustach nasza para Banaś/Banaś spokojnie pokonała miejscową parę i zameldowała się w Półfinale imprezy oraz Mistrzostw Polski! 

W walce o awans do finału Turnieju dzieczyny stoczyły niezwykle wyrównany pojedynek z parą Sandecji Opoka/Nowacka. Sił starczało jednak jedynie do 17-18 punktu i rywalki odniosły kolejne zwycięstwo nad naszą parą. W walce o brązowy medal dały o sobie znać piekielne warunki pogodowe w jakich przyszło tego dnia rywalizować. Dziewczyny opadły z sił i choć walczyły ambitnie ostatecznie zakończyły zmagania na IV miejscu. 

Ostatnie aktualności

Ostatnie mecze

STS Sandecja Nowy Sącz - TS Wisła 0:0

UKS 2010 Liszki - TS Wisła 2:0

PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - TS Wisła 3:1

Najbliższe mecze

TS Wisła - GAS ROZWÓJ SZERZYNY

sobota, 18 listopada

Facebook