I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

28 września 2017

Ligowa siatkówka wraca na Reymonta!

Już w najbliższy weekend po rocznej przerwie siatkarki Wisły Kraków powrócą na ligowe parkiety. W pierwszym meczu rozgrywek III ligi nasze Wiślaczki udadzą się do Starego Sącza.

Mecz z Popradem Stary Sącz odbędzie się w sobotę, 30 września. Drużynę seniorską w nadchodzącym sezonie tworzyć będą młode wychowanki Wisły Kraków, dla których przygoda z dorosłą siatkówką ma być doskonałą okazją do ogrywania się i podnoszenia swoich umiejętności.

Trenerem drużyny będzie Lesław Kędryna - legenda Wisły, wieloletni trener Białej Gwiazdy, z którą sięgał po medale Mistrzostw Polski. 

Dla Wisły jest to powrót do ligowej siatkówki po rocznej przerwie spowodowanej poczynaniami byłych działaczy sekcji. W ubiegłym sezonie w sekcji były prowadzone zespoły kadetek, młodziczek oraz grupy naborowe. Obecnie sytuacja kadrowa klubu wygląda już o wiele lepiej, gdyż w tym roku na siatkarskich parkietach będą prezentowały się dwa zespoły młodziczek, kedetek i juniorek oraz wspomniane już seniorki. Nie byłoby to możliwe bez zaangażowania ze strony zawodniczek, rodziców, trenerów oraz nowych działaczy sekcji, który wspólnie realizują nakreślony plan budowy silnej opartej na krakowskich zawodniczkach drużyny ligowej z solidnym zapleczem organizacyjnym.

Również w najbliższy weekend mecze rozgrają nasze drużyny juniorek. W niedzielę, 1 października pierwszy zespół uda się na mecz do Starego Sącza. Drugi natomiast zmierzy sie na wyjeździe z Kęczaninem Kęty.  

Ostatnie aktualności

Ostatnie mecze

Salos RP Kraków - TS Wisła 0:0

TS Wisła - Ekstrim Gorlice 0:0

UKS 2010 Liszki - TS Wisła 2:0

TS Wisła - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 2:3

Najbliższe mecze

MKS MOS Wieliczka - TS Wisła

niedziela, 26 listopada

Facebook