I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

5 października 2017

Wisła Kraków i Szkoła Gortata łączą siły

W minionym tygodniu sekcja piłki siatkowej TS Wisła Kraków oraz Szkoła Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata w Krakowie podpisały porozumienie o współpracy.

Głównym motywem nawiązanej współpracy jest rozwój szkolenia siatkarskiego dzieci i młodzieży. Rezultatem podjętych działań ma być stworzenie silnego ośrodka siatkarskiego, zapewniającego szkolenie młodzieży na najwyższym poziomie a w przyszłości budowę profesjonalnego klubu występującego w rozgrywkach PZPS.

Na mocy zawartego porozumienia uczennice Szkoły Gortata będą reprezentowały barwy Białej Gwiazdy w rozgrywkach kadetek oraz juniorek. Trenerem starszej grupy został Leszek Klimczak, natomiast kadetki poprowadzi Anna Miłkowska. Zespoły TS Wisła Szkoła Gortata Kraków mecze domowe będą rozgrywały w hali przy ul. Reymonta. 

Dodatkowo w trakcie sezonu planowane jest utworzenie grupy naborowej dla dzieci chcących rozpocząć swoją przygodę z siatkówką oraz kontynować naukę w Szkole najlepszego polskiego korzykarza. 

Docelowo Wisła Kraków oraz Szkoła Gortata planują utworzenie pełnych klas siatkarskich w każdym roczniku. Warto podkreślić, że uczęszczanie do szkoły jest bezpłatne a zajęcia odbywają się w stosunkowo niedużych klasach, dzięki czemu nauczyciel na o wiele lepszy kontakt z uczniem. Stwarza do zawodniczkom doskonałe warunki do nauki i treningu. 

Ostatnie aktualności

Ostatnie mecze

Salos RP Kraków - TS Wisła 0:0

TS Wisła - Ekstrim Gorlice 0:0

UKS 2010 Liszki - TS Wisła 2:0

TS Wisła - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 2:3

Najbliższe mecze

MKS MOS Wieliczka - TS Wisła

niedziela, 26 listopada

Facebook