I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

12 października 2017

Udany weekend Wiślaczek

W miniony weekend przy Reymonta siatkarki Białej Gwiazdy rozegrały łącznie trzy mecze. Dwa z nich padły łupem Wiślaczek.

Jako pierwsze na parkiet, w sobotę 7 października, wybiegły seniorki aby zwmierzyć się w ramach rozgrywek III ligi z Ogniwem Piwniczna. Mecz, który rozpoczął się o godzinie 17:00 zgromadził sporą liczbę kibiców. Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęły zawodniczki Białej Gwiazdy wygrywając pierwszą partię do 21. Niestety pewnie wygrany pierwszy set uśpił nieco zawodniczki z Reymonta w dwóch kolenych odsłonach lepsze były siatkarki drużyny gości. Szczególnie zacięta była trzecia partia, w której Wiślaczki prowadziły już pięciomma punktami, jednak ostatecznie dały sobie wyrwać zwycięstwo, i aby liczyć na wygraną w meczu musiały rozstrzygnąć kolejny set na swoją korzyść. Na szczeście trener Lesław Kędryna na odpowienio zmotywował zawodniczki a te wygrały czwartą odsłonę meczu 25:21. Rozpędzone gospodynie również tie-breaka rozstrzygnęły na swoją korzyść - 15:8 i mogły się cieszyć z pierwszego zwycięstwa w lidze! 

W niedzielę emocje zaczęły się już o 10:00 kiedy to zespół juniorek TS Wisła Szkoła Gortata mierzył się z MKS-em MOS Wieliczka. Niestety po zaciętym spotkaniu nasza drużyna uległą wyżej notowanem przeciwnikowi 0:3. Drugie na parkiet wyszły zawodniczki drugiej drużyny juniorek Białej Gwiazdy. Ich przeciwniczkami był zespół Omegi Rzuchowa. W tym miejscu warto nadmienić, iż zespół juniorek Wisły Kraków tworzą dziewczęta, które dzień wcześniej grały mecz w III lidze. Wiślaczkom wystarczyło jednak nieco ponad 14 godzin odpoczynku i bez większych problemów porawdziły sobie z siatkarkami z Rzuchowej.  

 

sobota, 7 października, III liga kobiet 

TS Wisła Kraków - Ogniwo Piwniczna  3:2

 

niedziela, 8 października, juniorki

TS Wisła Szkoła Gortata Kraków - MKS MOS Wieliczka    0:3
TS Wisła Kraków - Omega Rzuchowa 3:0

Ostatnie aktualności

Ostatnie mecze

Salos RP Kraków - TS Wisła 0:0

TS Wisła - Ekstrim Gorlice 0:0

UKS 2010 Liszki - TS Wisła 2:0

TS Wisła - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 2:3

Najbliższe mecze

MKS MOS Wieliczka - TS Wisła

niedziela, 26 listopada

Facebook