I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

16 października 2017

Kolejny intensywny weekend Wiślaczek

W minioną sobotę swój kolejny mecz w przemianowanej z III ligi na I Ligę Małopolską rozegrały seniorki. Natomiast w niedzielę młodziczki oraz kadetki udały się na turniej towarzyski do Chrzanowa.

Od ubiegłego tygodnia przemianowaniu uległy rozgrywki dotyczasowej III ligi. Obecnie zmagania te noszą nazwę I Ligi Małoposkiej. W jej ramach w sobotę nasze seniorki udały się na wyjazdowy mecz z Jedynką Tarnów. Wiślaczki nie zaprezentowały się jednak z dobrej strony przegrywając pojedynek w trzech setach. 

Niedziela z kolei to wyjazd naszych młodziczek oraz kadetek do Chrzanowa na Turniej o Puchar Pawła Papke. Drużyny młodzieżowe zaprezentowały się lepiej od swoich starszych koleżanek i zajęły odpowiednio 2 i 3 miejsce w Turnieju. 

Młode Wiślaczki zdobyły również parę nagród indywidualnych. Najlepszą przyjmującą wśród młodziczek wybrana została Iga Krusniowska a najlepszą atakującą Patrycja Termin. Ponadto nagrody dla najlepszych zawodniczek swoich drużyn otrzymały Kinga Szczurek, w młodziczkach, oraz Natalia Smaga w kadetkach. 

Ostatnie aktualności

Ostatnie mecze

Salos RP Kraków - TS Wisła 0:0

TS Wisła - Ekstrim Gorlice 0:0

UKS 2010 Liszki - TS Wisła 2:0

TS Wisła - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 2:3

Najbliższe mecze

MKS MOS Wieliczka - TS Wisła

niedziela, 26 listopada

Facebook