I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

30 października 2017

Zacięta walka Wiślaczek w Wieliczce

W sobotę, 28 października zawodniczki pierwszego zespołu Białej Gwiazdy udały się na wyjazdowe spotkanie do rywala zza miedzy - MKS-u MOS Wieliczka

Spotkanie pomiędzy zespołami z Wieliczki i Krakowa od początku przypominało wymianę ciosów. Pierwszy set wygrały gospodynie, natomiast w drugim lepsze okazały się Wiślaczki, które prowadziły w tym secie różnicą nawet 10 punktów. Po takiej wygranej można było się spodziewać, że nasze siatkarki pójdą za ciosem. Jednak trzecia partia bardzo przypominała pierwszą i również zakończyła się zwycięstwem siaktarek z Wieliczki. W czwartej odsłonie siatkarki Wisły walczyły do końca o wygraną i dopiero końcówkę rozstrzynęły ją na swoją korzyść. O losach spotkania decydował tie break. Jego początek to wyraźna dominacja gospodyń, jednak zawodniczki Białej Gwiazdy nie dały uciec rywalkom i szybko wyrównały stan spotkania. W końcówce seta kibice byli świadkami pomyłki w liczeniu punktów, co wprowadziło na hali małe zamieszanie. Na parkiecie drużyny prowadziły wyrównaną walkę. Ostatecznie to zawodniczki MKS-u MOS Wieliczka zachwały więcej zimnej krwi i wygrały piątą partię 15:13 i cały mecz 3:2.

 

W miniony weekend miał również I Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek. Na parkiecie przy Reymonta zaprezenotowały się dwa zespoły Białej Gwiazdy. Warto w tym miejscu przypomnieć, że młodziczki to najmłodsza grupa rozgrywkowa a więc w turnieju mieliśmy okazję oglądać wiele dziewczynek, które rozpoczynają swoją przygodę z siatkówką. W końcowej klasyfikacji Turnieju nasze drużyny uplasowały się odpowiednio na 3. i 5. pozycji. 

Ostatnie aktualności

Ostatnie mecze

Salos RP Kraków - TS Wisła 0:0

TS Wisła - Ekstrim Gorlice 0:0

UKS 2010 Liszki - TS Wisła 2:0

TS Wisła - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 2:3

Najbliższe mecze

MKS MOS Wieliczka - TS Wisła

niedziela, 26 listopada

Facebook