I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

10 listopada 2017

Weekendowy rozkład jazdy

W sobotę i niedzielę tradycyjnie czeka nas dużo siatkarskich emocji z Wiślaczkami w rolach głównych.

Już w najbliższą sobotę, 11 listopada rozegrana zostanie 7. kolejka I Ligi Małopolskiej w siatkówce kobiet. W Dzień Niepodległości zawodniczki Białej Gwiazdy wybiorą się na Prądnik Czerwony aby zmierzyć się z Prądniczanką Kraków. Mecz zapowiada się bardzo emocjonująco ponieważ obie drużyny plasują się w podobnym miejscu tabeli. Wiślaczki po ostatnim zwycięstwie nad Bronowianką Kraków stają przed okazją zbliżenia się do czołówki.

Z kolei w niedzielę, 12 listopada w Nowej Hali TS Wisła odbędzie się I Turniej Ligowy Kadetek. W akcji zobaczymy nasze wszystkie trzy zespoły w tej kategorii wiekowej. Równolegle zostanie rozegrany turniej II i V ligi. 

 

W sezonie 2017/2018 podobnie jak w latach ubiegłych kategorie młodziczek oraz kadetek w sezonie zasadniczym rywalizują ze sobą w tzw. turniejach ligowych. Po dwóch turniejach kwalifikacyjnych zespoły dzielone są na sześć lig (ligi IV, V i VI podzielone są na 3 grupy). Wszystkie ligi z wyjątkiem III składają się z trzech drużyn. W Turniejach Ligowych zespoły rywalizują w ramach ligi systemem każdy z każdym. Zwycięzca turnieju awansuje do ligi wyższej, druga drużyna utrzymuje się w danej lidze, a przegrany spada do niższej ligi. Wyjątek stanowi III liga, w której rywalizują cztery zespoły, z których jedynie zwycięzca awansuje wyżej, z kolei miejsca 2-4 spadają do IV ligi.

Ostatnie aktualności

Ostatnie mecze

Salos RP Kraków - TS Wisła 0:0

TS Wisła - Ekstrim Gorlice 0:0

UKS 2010 Liszki - TS Wisła 2:0

TS Wisła - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 2:3

Najbliższe mecze

MKS MOS Wieliczka - TS Wisła

niedziela, 26 listopada

Facebook