I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

13 listopada 2017

Obóz zimowy Stryszawa 2018

Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe a wraz z nimi nasze siatkarskie obozy. Siatkarki Białej Gwiazdy wyjadą do Stryszawy koło Suchej Beskidzkiej.

Sekcja piłki siatkowej Towarzystwa Sportowego "Wisła"; Kraków w okresie ferii zimowych tradycyjnie organizuje zgrupowanie treningowe dla naszych zawodniczek. Obóz podobnie jak w roku ubiegłym obędzie się w Stryszawie k. Suchej Beskidzkiej. 

            Uczestnicy zakwaterowani będą w Ośrodku Groń w pokojach dwu, cztero- oraz sześcioosobowych. Zajęcia prowadzone będą w hali pobliskiej szkoły przez trenerów naszej sekcji. W przypadku sprzyjającej aury przewidziane są również zajęcia w terenie, zwłaszcza dla najmłodszych (sanki, gry i zabawy).    

            Ze względu na dużą ilość zawodniczek wyznaczone zostały dwa terminy zgrupowania. Dla pierwszej grupy - juniorek, trenera Lesława Kędryny i kadetek - wyjazd będzie miał miejsce 12 lutego o godzinie 10:00 a powrót 18 lutego ok. 16:00.

            Druga grupa - młodziczki, trenerów Magdaleny Żochowskiej oraz Mateusza Kawęckiego i grupy naborowe, trenerki Moniki Kotniewicz - udadzą się na obóz 18 lutego o godzinie 11:00, natomiast powrót planowany jest na 24 lutego ok. 16:00.

            Przewidywany kosztu udziału, w zależności od liczby zgłoszeń to ok. 700 zł.

            W razie zainteresowania naszą propozycją prosimy o przekazanie znajdującego się poniżej odcinka trenerowi prowadzącemu. Zakwalifikowane na zgrupowanie nastąpi po wpłaceniu zaliczki w wysokości 200 zł. Całą kwotę należy wpłacić do 31 stycznia 2018 r. na konto sekcji piłki siatkowej.

 

            W przypadku większej ilości zgłoszeń od możliwości zakwaterowania w ośrodku o zakwalifikowaniu na obóz decydować będzie kolejność wpłacenia zaliczki. 

Ostatnie aktualności

Ostatnie mecze

Salos RP Kraków - TS Wisła 0:0

TS Wisła - Ekstrim Gorlice 0:0

UKS 2010 Liszki - TS Wisła 2:0

TS Wisła - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 2:3

Najbliższe mecze

MKS MOS Wieliczka - TS Wisła

niedziela, 26 listopada

Facebook