I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

20 listopada 2017

Trudny weekend Wiślaczek

Za siatkarkami Białej Gwiazdy wyjątkowo ciężki weekend. W akcji mogliśmy podziwiać seniorki oraz wszystkie zespoły juniorek i młodziczek.

W sobotę, 18 listopada nasze seniorki udały się do Szerzyn na mecz I Ligi Małopolskiej. GAS Rozwój okazał się jednak świetnie dysponowany tego dnia i nie dał wiekszych szans zawodniczom Białej Gwiazdy.

Niedziela była bardzo pracowitym dniem dla naszych siatkarek. Zespoły młodziczek rozegrały tego dnia II rudnę turniejów kwalifikacyjnych Mistrzostw Małopolski Młodziczek. Jeden zespoł udał się na turniej do Wieliczki, natomiast drugi był gospodarzem turnieju. O wiele lepiej poszło zespołówi, który rywalizował w Krakowie. Młodziczki pod wodzą trenera Mateusza Kawęckiego zajęły 2. miejsce w Turnieju ustępując jedynie drużynie MKS-u MOS Wieliczka. Drugi zespół zajął 6. miejsce na turnieju w Wieliczce. 

W niedzielę kolejne ligowe mecze rozegrały również nasze zespoły juniorek. Pierwszy zespół trenera Lesława Kędryny udał się na wyjazdowe spotkanie do Gorlic. Zawodniczki, które dzień wcześniej poległy w Szerzynach wyciągneły wnioski z porażki i tym razem bez większych kłopotów pokonały siatkarki Ekstrimu. Z kolei dryżyna Wisły Szkoły Gortata podejmowała przy Reymonta ekipę Trefla Proximy Kraków. Niestety podopieczne Leszka Klimaczaka były jedynie tłem dla dobrze dysponowanych rywalek. 

 

 

I Liga Małopolska, 18.11.2017

GAS Rozwój Szerzyny - TS Wisła Kraków                        3:0 

 

Małopolska Liga Juniorek, 19.11.2017

Ekstrim Gorlice - TS Wisła Kraków                                     0:3

TS Wisła Szkoła Gortata Kraków - Trefl Proxima Kraków   0:3

Ostatnie aktualności

Ostatnie mecze

Salos RP Kraków - TS Wisła 0:0

TS Wisła - Ekstrim Gorlice 0:0

UKS 2010 Liszki - TS Wisła 2:0

TS Wisła - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 2:3

Najbliższe mecze

MKS MOS Wieliczka - TS Wisła

niedziela, 26 listopada

Facebook