I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

Dla Firm

Towarzystwo Sportowe "Wisła"; Kraków jest klubem z tradycjami sięgającymi 1906 roku. Od zawsze skupiamy wokół siebie rzesze kibiców i sympatyków, których liczba stale się zwiększa. Szczycimy się swoją historią, swymi sukcesami, a z poniesionych porażek wyciągamy wnioski. 

Wisła Kraków to wizytówka polskiego sportu w kraju i poza jego granicami. Wielokrotny mistrz Polski w dyscyplinach zespołowych, którego reprezentanci sięgali po najwyższe laury również w sportach indywidualnych.
Wisła Kraków to wielopokoleniowa tradycja, symbol Polski i Krakowa. 

Robimy wszystko, aby nadążyć za ewoluującym światem. Staramy się zachować równowagę pomiędzy sportem zawodowym i młodzieżowym, w który najbardziej warto inwestować, gdyż to właśnie nasi najmłodsi wychowankowie są przyszłością Białej Gwiazdy i całego polskiego sportu. Siatkówka żeńska w Wiśle posiada ogromne tradycje i bogatą historię. Misja powrotu Białej Gwiazdy na najwyższy poziom od obecnego sezonu została postawiona zespołowi, który stanowi mieszankę doświadczenia oraz młodości. Powrót siatkarskiej Wisły na szczyt rozpoczęliśmy od podstaw. Cele jakie przed sobą stawiamy są bardzo ambitne, jednak przy ich realizacji ogromny nacisk kładziemy na szeroko pojęty rozwój naszych wychowanek. Chcielibyśmy zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sponsorską sekcji z nadzieją na podjęcie korzystnej dla obu stron współpracy. Ze względu na ogromną i wciąż rosnącą atrakcyjność i popularność piłki siatkowej w Polsce i na Świecie obecność w niej Państwa Firmy może stać się wspaniałą jej promocją, a także umożliwi trwale zapisać wizerunek Firmy oraz Jej produktów w świadomości Klienta. Nasza propozycja daje Państwu możliwość współtworzenia nowej karty w siatkarskiej historii naszego klubu i całego miasta. Mamy nadzieję, że zaprezentowana Państwu oferta zostanie życzliwie przyjęta, zaowocuje podjęciem wspólnych działań na rzecz rozwoju. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa propozycje.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. OFERTA SPONSORSKA SEKCJI PIŁKI SIATKOWEJ TS WISŁA KRAKÓW