I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

Nabór

Wszystkie dziewczynki interesujące się siatkówką zapraszamy do spróbowania swoich sił na parkiecie.

Wisła Kraków to najbardziej utytułowany klub żeńskiej siatkówki w Polsce i doskonałe miejsce do rozwoju.

Siatkówka kształtuje prawidłowe nawyki tak bardzo potrzebne dla dzieci i młodzieży. Rozwija umiejętności współdziałania z rówieśnikami, tolerancję, asertywność, zasadę fair play, przezwyciężanie trudności, konsekwencję, dyscyplinę, punktualność itp. Wszystkie te cechy przydatne są w późniejszych etapach życia człowieka. W szkoleniu naszych zawodników kładziemy duży nacisk na wychowawcze walory sportu. Od początku sportowej kariery naszych sportowców, na każdym etapie cyklu treningowego monitujemy ich postępy w nauce i wychowaniu. Dołączcie do nas, by rozpocząć swoją wspaniałą przygodę z siatkówką. 

Jeśli chcesz dołączyć do siatkarskiej rodziny Wisły Kraków - przyjdź na trening i przekonaj się jak cudownym sportem jest siatkówka.

Zapraszamy do spróbowania swoich sił wszystkie dziewczynki z rocznika 2005 i młodszch oraz w starszym wieku rozpoczynające swoją przygodę z siatkówką!

Treningi prowadzone są trzy razy w tygodniu.

poniedziałek 17:00-18:30

środa 18:30-20:00

piątek 17:00-18:30

 

UWAGA!

Od poniedziałku 18 września treningi grupy naborowej będą odbywały się w sali Szkoły Podstawowej nr 5 przy al. Kijowskiej 8

Zajęcia prowadzone będą w następujących terminach:

poniedziałki 18:00-19:30

środy 18:30-20:00

piątki 18:00-19:30

 

Informacje

Tel. 502 922 150

siatkowka@tswisla.pl

facebook.com/SiatkowkaTSWisla